חדשות

נתניהו: "בתקופה ביטחונית רגישה כזאת זה חוסר אחריות להפיל את הממשלה"

ראש הממשלה בנימין נתניהו השתתף הבוקר בדיון ועדת חוץ וביטחון ואמר כי "להפיל את הממשלה בתקופה שכזאת זה חוסר אחריות".

אמירת ראש הממשלה מתייחסת לצעדיו האחרונים של שר החינוך נפתלי בנט.
קצת לפני הצהרתם של השרים בנט ושקד, ראש הממשלה בנימין נתניהו מכריז שפירוק הממשלה הוא צעד לא אחראי.
ראש הממשלה בנימין נתניהו נפגש אמש עם הרמטכ"ל גדי אייזנקוט והרמטכ"ל המיועד אביב כוכבי.
"אנחנו נערכים לכל האתגרים" אומר בנימין נתניהו.

מוסיף ראש הממשלה ואומר "כפי שאמרתי אמש, אנחנו בתוך מערכה שעדיין לא הסתיימה. בתקופה ביטחונית רגישה כזאת זה חוסר אחריות להפיל את הממשלה.
"בין אם שותפינו יחליטו להפיל את הממשלה ובין אם לאו, אנחנו נמשיך לפעול כדי להבטיח את ביטחון המדינה שלנו וביטחון אזרחינו. נעשה זאת בשום שכל, באחריות ובנחישות".

דבריו של יו"ר הוועדה ח"כ אבי דיכטר:
"אדוני ראש הממשלה, אני חושב שהוועדה שברה בעבר שיאים, אבל אני לא שטרם קיבלנו סקירה מראש הממשלה, שר הביטחון ושר החוץ בסקירה אחת. רק לפני שבועיים שלחנו לך רשימה חדשה של נקודות לדיון והשבוע האחרון שינה בהן כל כך הרבה באופן דרמטי. חוץ מסוגיה אחת, על המפגשים עם ראשי מדינות בחודשים האחרונים, כל השאר התהפך, ונרצה לשמוע על כל זה בדיון הסודי בהמשך".

סגר ואמר ראש הממשלה בנימין נתניהו:"אני סומך על צה"ל, אני סומך על כוחות הביטחון, ואני סומך על אזרחי ישראל. יחד נוכל לכל אתגר – ונבטיח את ביטחון ישראל".

במערכת הפוליטית מעריכים כי השרים בנט ושקד יודיעו על התפטרותם מהכנסת, במידה וראש הממשלה בנימין נתניהו לא יעביר אליהם את תיק הביטחון.
מאז הודיע שר הביטחון אביגדור ליברמן על התפטרותו נפתלי בנט ואיילת שקד לוחצים על ראש הממשלה ומאיימים בהתפטרות והפלת הממשלה.

פרסומת

כרגע לשר בנט ואיילת שקד, אין אפשרות לרדת מן העץ ובמידה והם יחזרו בהם, זו תהיה הפעולה המביכה ביותר בפוליטקה הישראלית, את שאר הקריירה ומסלול להנהגה יאבדו מיד ולכן יש צפי לבחירות 2019.

פרסומת

הבית היהודי

כתבי מגזין הבית היהודי מארץ ומחו"ל. סוקרים את כל החדשות והעדכונים הכי חמים ללא שום צינזורה ומציגים לכם הכל ללא השמטת הפרטים הכי קטנים.

כתבות שעשויות לעניין אותך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Close
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker